Navigation
Last Seen Users
Luk_Ass 2 days
ShiTer12 weeks
safty22 weeks
imation6023 weeks
Roc28 weeks
Gang28 weeks
Siki31 weeks
JeffreY_33 weeks
LuckyLuke34 weeks
HeavY34 weeks
1st klan server
(Retrieving info...) srv1.homies.cz:7085
Status: Offline
IP: srv1.homies.cz:7085
Hraci: 0 / 0
Mód:
Mapa:
...by status.homies.cz
TS3 klan server
Status:Offline
IP:46.36.35.196:9987
Sponzoři
Partneři
Ikony partnerů
Statistiky
View Thread
 Print Thread
elko
ElkoCHELSEA
Pro přijetí musíš splňovat:
• Minimálně 30 FPS (Frames Per Second / Snímků za sekundu). +
• Stabilní latence (ping) dosahující hodnoty maximálně 60ms na českých serverech. +
• Skill run zbraní, zejména SawnOff 2 shot. +
• Přesvědčení o tom, že hodláš v HoMieS zůstat. + (udělám pro to maximum)
• Být teamový hráč. +
• "Umňet mluvyt". +

SPLŇUJI.

-------------------------------------
Nick v SA:MP, případně bývalé nicky: elko, NUMERO / axoN, Cr4cK, eN3My, Sapy.
Věk: 17.
Průměrné FPS: Hraji na 60-100.
Kontakt(y): Xfire - elko69. Skype - david-musil1.
Za jaké klany jsi hrál, pokud byli, a důvod ukončení působení v nich:
TSHC, BoSA, HoMieS, GTR, cN, Ds, art, FOL, RsT, RRS, P4F, A2K, nCp, O$7, HFC, uGT, n_R.
Proč si odešel/la z předešlých klanů:
Myslím, že důvody odchodů psát nemusím. Každý mě zná a má na mě svůj názor. Býval jsem clanhopper, většinou jsem střídal klany jen tak, jako idiot prostě. Občas to bylo i rozpadem nebo neaktivitou, ale to už je minulost. Teď jsem tu, abych Vám dokázal, že jsem se změnil.
Ovládáš c bug - walk weapons skill? Jak dobře?: Jasně. Myslím si, že docela dost.
Ovládáš SawnOff 2 shot a 4 shot? Jak dobře?: Jo, ale už mě to moc nebaví.
Umíš dobře závodit?: Ani ne.
Jakou máš mušku se SawnOff na blízko a na dálku?: Kdysi mně každý říkal, že jsem hodně dobrej dálkař, ale to byly jiné časy, teď jsem spíš na blízko. Ovšem dokážu zahrát obojí.
Umíš nejaké jazyky? Dorozumíš se s nimi?: Angličtina, polština a trochu němčina.
Pár slov (nepovinné): Mno, tak tedy. Rád bych kdyby jste mi dali šanci a vzali mě k Vám. Chtěl bych Vám to tu pomoci zase trochu rozjet, je to hrozné jak je to tu neaktivní, je toho velká škoda. Jsem tu denně 3-6h, jak kdy. Býval jsem kretén, choval se občas jako malý spratek, skákal z klanu do klanu, ale to už je pryč. Hodně jsem se změnil, spíš moje baba mě za ten necelý rok změnila. V chování jsem nyní úplně na jiné úrovni, pořádný klan jsem neměl asi půl roku. Naposledy to bylo n_R když jsem ho znovu obnovil, ale run už tolik nejel, a proto to nemělo cenu, také už to nehraje ani moc lidu. Chtěl bych se k Vám přidat spíše na A/D, ale pokud se náhodou najde i cw v runu, není problém. Byl bych moc rád, kdyby jste mi dali šanci. Je mi jedno na jak dlouho bych měl test, jen se chci zde dostat. Děkuji. Beer
Edited by ElkoCHELSEA on 30.12.2013 13:35

JeffreY_
Sme neaktivní, nemyslim si ze to bude mat vyznam :)

ElkoCHELSEA
Já vím, ale psal jsem si o tom s Lukem. Lucky a Luk tu jsou pořád a kdybych se zde dostal já, chtěl bych to pomoci rozjet, je toho velká škoda. Moc rád bych pomohl. :-)
Edited by ElkoCHELSEA on 05.01.2014 00:07

Luk_Ass
Ikdybysme te prijali, tak ten klan ve 3 lidech nebude fungovat. Abysme mohli spolecne hravat, muselo by nas bejt 6. A to je absolutne nerealnej pocet. A pokracovat v klanu ve 3/4 lidech s vecnym doplnovanim cizich hracu se mi nechce.

ElkoCHELSEA
Luku, ale třeba časem ano. Mně to nevadí, že se to tu nehne, že je to neaktivní. Já se sem chci dostat a nějak to prostě rozjet, je jedno jak to bude a jak dlouho to bude trvat. Časem se to rozjede určitě. Nemusí to být cizinci. Jsou i cz/sk hráči pořád. Neskládej zbraně. :)

LuckyLuke
jo

ElkoCHELSEA
Díky lucky, moc si toho vážím.

ElkoCHELSEA
Omlouvám se Vám, ale přihlášku ruším. Luku nelíbí se mi tvůj přístup k ostatním. Včera něco Houmi řekl a ty jsi mu hned musel nadat, chápu že to asi bereš vážně, ale přeci jen je to hra. No spíš už to nebereš vážně když vidím ten přístup k HoMieS. Měl by jsi být rád, cenit si toho, být na sebe hrdej co jsi dokázal. Tak se ještě jednou omlouvám, gl.

zaken1337
fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1186163_610772078967927_1329927467_n.jpg

Luk_Ass
ElkoCHELSEA wrote:

Omlouvám se Vám, ale přihlášku ruším. Luku nelíbí se mi tvůj přístup k ostatním. Včera něco Houmi řekl a ty jsi mu hned musel nadat, chápu že to asi bereš vážně, ale přeci jen je to hra. No spíš už to nebereš vážně když vidím ten přístup k HoMieS. Měl by jsi být rád, cenit si toho, být na sebe hrdej co jsi dokázal. Tak se ještě jednou omlouvám, gl.
nevim ani o cem mluvis. a vazne to beres asi ty, kdyz te nejaka picovina, kterou jiny ani nepostrehnou, tak citove zasahne.

extreme
mmm, taky bych si možná i zahrál po nějakém čase :-D

HeavY
Stáhnu číty a jdu na to. Musíme si tě přece vyzkoušet

Jump to Forum:
Login
Username

Password

Not a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Forum Threads
Newest Threads
szup
BubliFuck - přihlá...
APp. Vincent
POVINNE PREČÍTAŤ!!!
elko
Hottest Threads
No Threads created
Shoutbox
You must login to post a message.

14.01.2017 17:58
Eyes

27.12.2016 17:12
az budes mit kompa tak muzem dat pokud nekdo jeste tady bude chtit :)

25.12.2016 20:36
ela bych někdy pro prdel zagemblil

25.12.2016 20:35
Já nemám teď ani kompa, jsem se stěhoval a dělám si rekonstrukci. Mám jen mobil tak nevím fb nebo whatsapp máš nic jinyho nemám :) jo ještě mám ps4 ale ten taky nemám zapojenej. Ale doc

24.12.2016 17:37
jsme vsechno vyhrali v tom esl koukam. hudy ja treba nehraju nic :D . Mas skype? Ted vsichni pouzivaji misto xfire steam. Xfire uz davno nefunguje :D

24.12.2016 16:49

24.12.2016 12:52
Žiju to je přece hlavní :) xfire už nefunguje? A co hrajete nouliferi

23.12.2016 17:17
v chebu jede bizz s cinanama ne :D :D tak co jak to slape homies :D

23.12.2016 12:44
CAU HUDY JAK SE MAS?

09.12.2016 21:08
Kluciiiiiiiii a holkiiiiiiii caukiiiiiiii kdeeeeee jsteeeee???? Zitraaaa tcw s uGp Joey bude zase citovat tak budeme takiiiiii neeee ta k pojdmeee

30.06.2016 01:11
Honibrk

03.06.2016 23:25

27.02.2016 19:12
To boli zlaté časy :)

10.02.2016 12:07
Neplánuje sa tento clan obnoviť ?

29.11.2015 23:30
co kašpaři

17.11.2015 19:10
:D :D jebem nato

08.11.2015 00:26
schaním kokain LoL

02.10.2015 20:55
Chainsaw

29.09.2015 10:26
Jedu bomby, dardy, vypalovačky, granáty, petardy. Love se jen hrnou

28.09.2015 15:18
přesně jak říkáš papafini. trenuju, co ty? koncerty, hity, klipy, ČO SI POVEDÁL? Heh